ثبت نام دوره

دوره MBA

تجربه شرکت‌های گوناگون در سراسر دنیا نشان می‌دهد که فارغ‌التحصیلان دوره MBA نیروهای کارآمد و موثری برای سازمان‌هایشان خواهند شد و بر افزایش کارایی و توسعه و موفقیت استراتژیک سازمان‌ها تأثیر بسزایی خواهند گذاشت. از این رو مدرک MBA از جمله معتبرترین مدارک آموزش عالی در جهان به شمار می رود به طوری که در بسیاری از سازمان‌های بزرگ و پیشروی جهان، تصدی پست‌های مدیریت عالی مستلزم گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره‌ها می‌باشد.

هدف اصلی دوره MBA این است که دانش آموختگان را برای تصدی مشاغل مدیریتی و اجرایی آماده کند و با معرفی کردن آن‌ها به این مشاغل بر اعتبار این‌گونه مشاغل نیز بیفزاید. پی بردن به ارزش دوره‌های عالی MBA باعث روی آوردن کشورهای مختلف به برگزاری این دوره‌ها شده است و دانشجویان در سراسر دنیا اقبال فراوانی به این رشته پیدا کرده‌اند به طوری که دوره‌های MBA علاوه بر کشورهای غربی مانند آمریکا، کانادا و انگلستان در کشورهای دیگری مانند مالزی، هندوستان و کشورهای عربی نیز در حال برگزاری است. به دلیل پر طرفداری این دوره‌ها و رواج آن‌ها در دیگر کشورها، مدرک MBA به عنوان یک مدرک استاندارد در بسیاری از کشورها دال بر دانش مدیریتی فرد دارنده مدرک تلقی شده و مورد استقبال قرار می‌گیرد. از این رو دانش‌آموختگان این دوره به راحتی می‌توانند برای ادامه تحصیل یا اشتغال به کارهای مدیریتی، از این مدرک استفاده کنند. علاوه بر این تحقیقات نشان می‌دهد که علت شکست بسیاری از کارآفرینان عدم آشنایی آنان با دانش مدیریت مورد نیاز برای فعالیت در صنعت و کسب و کار پیچیده امروزی است که کسب این دانش در صرف وقت و هزینه مناسب از طریق گذراندن دوره های MBA برای فرد امکان پذیر است.

در راستای گسترش آموزش عالی و ایجاد فرصت‌های بیشتر برای دانش‌پژوهانی که خواستار ادامه تحصیلات هستند، Tehran Business School با بهره‌گیری حداکثری از توان علمی موجود و برجسته‌ترین اساتید دانشگاه‌های معتبر کشور اقدام به برگزاری دوره عالی MBA به صورت فشرده و در ۱۰ گرایش مختلف (بازاریابی، مالی (بورس و سهام)، استراتژی، مدیریت عملیات، سیستم‌های اطلاعاتی، مدیریت پروژه، مدیریت تکنولوژی، نفت،گاز و پتروشیمی، مدیریت انرژی و گرایش عمومی) نموده است.

‪Google+‬‏