دوره مهارتهای مذاکره در کسب و کار (پیشرفته)

دوره مهارتهای مذاکره در کسب و کار (پیشرفته)Reviewed by مدرسه بازرگانی تهران on Jul 27Rating: ۴.۵دوره کارگاهی مهارتهای مذاکره در کسب و کار (پیشرفته)روند حرکتی مشاغل ایران در حال تغییر و دگرگونی است و مدیران، امروز برای رویارویی موثر با چالش های جدید بایستی به قابلیت ها و توانایی های تازه ای مجهز گردند. این دوره آموزشی به یکی از مهارت های مورد نیاز آنها در محیط کنونی و پیش رویشان یعنی مهارت فنون مذاکره می پردازد. آشنایی کارکنان با فنون مذاکره نه یک انتخاب بلکه به یک امر حیاتی تبدیل شده است. مسئولین در هر سطحی بطور روزانه در حال مذاکره با مشتریان ، جذب آنها ، ارائه خدمت جدید یا وصول مطالبات معوق و... هستند. موفقیت آنهادر نیل به اهداف عملیاتی و عملکردی به میزان کارآمدی ومهارت آنان درمذاکره حرفه ای منوط می باشد. این دوره آموزشی استثنایی و کاملا کاربردی با مختصات خاص حرفه ای کسب و کار برای کارکنان رده های شغلی مختلف طراحی و تدوین شده است و توسط اساتید با تجربه و کارآمد تدریس می شود .

روند حرکتی مشاغل ایران در حال تغییر و دگرگونی است و مدیران، امروز برای رویارویی موثر با چالش های جدید بایستی به قابلیت ها و توانایی های تازه ای مجهز گردند. این دوره آموزشی به یکی از مهارت های مورد نیاز آنها در محیط کنونی و پیش رویشان یعنی مهارت فنون مذاکره می پردازد. آشنایی کارکنان با فنون مذاکره نه یک انتخاب بلکه به یک امر حیاتی تبدیل شده است. مسئولین در هر سطحی بطور روزانه در حال مذاکره با مشتریان ، جذب آنها ، ارائه خدمت جدید یا وصول مطالبات معوق و… هستند. موفقیت آنهادر نیل به اهداف عملیاتی و عملکردی به میزان کارآمدی ومهارت آنان درمذاکره حرفه ای منوط می باشد. این دوره آموزشی استثنایی و کاملا کاربردی با مختصات خاص حرفه ای کسب و کار برای کارکنان رده های شغلی مختلف طراحی و تدوین شده است و توسط اساتید با تجربه و کارآمد تدریس می شود .

سوالی که در اینجا به نظر میرسد این است که آیا همه افرادی که از جانب خود یا به نمایندگی از طرف سازمانشان با طرف یا طرف های دیگری مذاکره می کنند، مسلط یا حداقل آشنا به اصول و فنون مذاکره هستند یا خیر؟

آشنایی و نهایتا تسلط به اصول و فنون مذاکره انسان ها را به توان و سلاحی مجهز می کند که در جریان ارتباطات با دیگران، از پایین ترین سطح یعنی زندگی خانوادگی تا بالاترین حد یعنی زندگی جهانی به نحوی مذاکره کنند که توافق حاصل از مذاکرات معقول، منطقی، منصفانه، سریع و در عین حال در بردارنده منافع مشروع و حقه طرفین یا طرف های مذاکره باشد و این توافق ها به نحو صحیح، روشن، درست و با زبان تخصصی در قالب متون حقوقی اعم از قرارداد، موافقت نامه یا سایر اشکال آن تدوین و تسجیل گردد.

”هدف”

آشنایی با اصول مهم و کاربردی مذاکره که نهایتا منجر به ثمربخش تر شدن روند مذاکره می شود و کسب مهارت هایی برای بهبود فرآیند مذاکره با افراد حقیقی و حقوقی، بطوری که بتوان حداکثر اهداف مورد نظر از انجام مذاکره را محقق کرد.

”استاد

دکتر احد حیدری

”محتوای

 • عوامل ایجاد جذابیت  در اولین جلسه و با افراد ناشناس

 • پیروزی در مذاکرات سخت بدون کشیدن شمشیر و خونریزی

 • تحلیل و بررسی دیپلماسی بالکون دکتر ظریف

 • اصول مذاکره با اقوام مختلف ایرانی ( ترک – لر – بلوچ – کرد . . . )

 • شش اصل طلایی دیده شدن ایده ها و نظرات در مذاکرات

 • آشنایی با اصول اولیه زبان بدن

 • بهترین چیدمان صندلی ها در جلسه

 • افزایش مهارت شنیدن

 • تقویت قوای روحی و جسمی برای پیروزی در مذاکرات

 • تمرین عملی مطالب توسط حاضرین در کارگاه

 • جلسه پرسش و پاسخ

”هزینه

هزینه شرکت در دوره مورد نظر مبلغ ۳۸۴،۰۰۰ تومان می باشد.

 

”تاریخ

۲۰ ساعت در ۵ روز (جمعه ها از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰) شروع از ۲۴ مهر ماه

برای ارتباط با مشاور می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

تلفن های مشاوره: ۲۲۰۵۷۲۵۱ و ۲۲۰۵۷۲۱۹

درخواست مشاوره از طریق پیامک: ارسال عدد ۷ به شماره ۰۲۱۸۸۹۷۸۲۲۹

‪Google+‬‏