مخاطبان دوره MBA

دو دسته از افراد مخاطب ویژه دوره‌ MBA هستند. به نحوی که این دوره‌ها در اصل به منظور ارتقا وضعیت حرفه‌ای این دو گروه طراحی شده است. یکی مدیران اجرایی و کارمندان رده‌های مختلف سازمان‌ها که به رغم تجربه مفید کاری و مدیریتی خواهان اضافه کردن دانش روز مدیریت به فهرست شایستگی‌های خود هستند و دیگری فارغ‌التحصیلان کارشناسی رشته‌های مختلف مرتبط و نیمه‌مرتبط با MBA که خواهان فراگیری دانش کاربردی مدیریت به منظور فعالیت موفقیت‌آمیز در عرصه صنعت و کسب‌وکار هستند. هر چند در ظاهر کمی متناقض می‌نماید ولی علت مناسب بودن دوره‌ MBA برای این دو گروه، تاکید همزمان این دوره‌ها بر دانش و کاربرد می‌باشد به نحوی که مواد درسی و نحوه تدریس دوره MBA در Tehran Business School پاسخگوی نیاز هر دو گروه است. در این راستا شرکت در این دوره‌ها به کلی علاقه‌مندان این رشته و به ویژه:

  • مدیران سطوح مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • مدیران مشاغل و صاحبان کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و بنگاه‌های صنعتی
  • کارشناسان و کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در رشته‌های مختلف

 

پیشنهاد می‌گردد.

با شرکت در دوره‌های MBA و اخذ مدرک آن می‌توانید مطمئن به یافتن موقعیت شغلی مناسب و یا ارتقا و پیشرفت در شغل کنونی خود باشید. همچنین به عنوان صاحبان مشاغل یا فعالان اقتصادی با شرکت در این دوره‌ها و اخذ مدرک آن در مدیریت کلیه امور از پذیرش نیروی انسانی تا مدیریت فروش و کنترل منابع ورودی و خروجی و بهره‌وری سازمانی تحول ایجاد خواهیدکرد. در صورتی که مدیر یک مجموعه دارای تحصیلات MBA باشد، کیفیت کلی آن برند افزایش خواهد یافت و این خود باعث هموار شدن راه آن شغل برای توسعه روزافزون می‌شود.
همچنین شایان ذکر است که بیشتر دانشپذیران فعلی و دانش‌آموختگان Tehran Business School از جمله کارآفرینان و مدیران عالی سازمان‌های بزرگ و صاحب‌نام کشور هستند که حضور در کنار آن‌ها در کلاس‌ها می‌تواند برای دانشپذیران تجربه‌ای ارزنده بوده و در کنار سرمایه دانشی، سرمایه اجتماعی شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها را نیز افزایش دهد.