ثبت نام دوره

دوره های کوتاه مدت

در دنیای فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی، انسان‌ها با حمله اطلاعاتی از منابع گوناگون روبرو هستند به نحوی که امروزه دغدغه اصلی کسانی که به دنبال فراگیری روش ها و فنون مختلف هستند دیگر این نیست که به منابع اطلاعاتی و علمی دست پیدا کنند بلکه مهم‌ترین دل‌مشغولی آنان انتخاب مواد علمی مناسب و مفید از میان خیل عظیم منابع اطلاعاتی و یادگیری است. همچنین مشغله‌های مختلف باعث شده بسیاری از افراد وقت کافی برای جستجو، یافتن و مطالعه مباحث مورد علاقه و نیاز خود نداشته باشند و در پی فراگیری مواد آموزشی در کمترین زمان ممکن هستند.
از طرفی دیگر از جمله ملزومات حیاتی دنیای کسب‌و‌کارِ دانش‌محور امروز، یادگیری مباحثی است که دارای کاربرد فوری در صنعت و بازار می‌باشند.
دوره‌های کوتاه مدت Tehran Business School ویژه کسانی است که قصد فراگیری مهارت‌های کاربردی خاص را داشته ولی وقت کافی برای حضور در دوره‌های بلندمدت و یا مطالعه منابع گسترده را ندارند. دانش پذیر با ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌تواند به صورت فشرده مطالب اصلی و کاربردی و نرم‌افزارهای مربوطه را در زمانی کم و هزینه‌ای به صرفه بیاموزد.
علاوه بر این برای سازمان‌هایی که تمایل دارند با توجه به استراتژی‌هایشان، منابع انسانی خود را با صرف زمان و هزینه‌ای معقول به فنون و روش‌های مورد نیاز تجهیز کنند، این دوره‌ها می‌توانند بسیار مفید باشند و Tehran Business School بنا بر درخواست سازمان‌ها، دوره‌های مورد نظر آن‌ها را برگزار خواهد کرد.
اساتید برگزارکننده این دوره‌ها از میان بهترین اساتید کشور انتخاب شده‌اند و از نظر علمی و تجربی در حوزه کاری خود سرآمد هستند تا دوره با حداکثر کارایی به انجام برسد و شرکت‌کنندگان بتوانند مباحث را عمیقاً یاد گرفته و بر چگونگی استفاده از موارد آموخته‌شده در زمینه‌ها و موقعیت‌های سازمانی مختلف تسلط یابند. پس از گذراندن موفقیت‌آمیز دوره، گواهی نامه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دال بر تسلط فرد به مباحث ارائه شده از سوی موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران به دانش پذیران اعطا می‌گردد.

دوره های کوتاه مدت

‪Google+‬‏