موسسه ما

تا این زمان

3000
دانشجو
2900
فارغ التحصیل
100
استاد
215
دوره

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران به عنوان یکی از اولین موسسات آموزش عالی آزاد در ایران از سال ۱۳۷۴ با هدف توسعه دانش و مهارت آموزی در زمینه های آموزش عالی شروع به فعالیت نمود.
پس از چندین سال فعالیت درخشان در زمینه آموزش مدیریت و کسب و کار، دپارتمان کسب و کار این موسسه با پیشنهاد پروفسور دیوید‌کالیس، استاد مدرسه بازرگانی هاروارد (Harvard Business School) با نام Tehran Business School شناخته شد.
مروری کوتاه بر تاریخچه Tehran Business School) TBS) نشان می دهد که بالغ بر ۱۵ هزار تن از مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب‌و‌کارهای مختلف موفقیت خود را حاصل آموزش در این مرکز عنوان کرده و یکی از نقاط عطف زندگی خود را حضور و کسب علم در این مجموعه می دانند.
بهره گیری از کادر متخصص و اساتید متبحر و آشنا به بازار کار، سبب حضور موفق و اثربخش TBS در حوزه آموزش مدیریت گردیده و در نتیجه ­­ موسسه توانسته است به اهداف آموزشی خود جامه عمل بپوشاند.
برای هرچه نزدیکتر شدن به استانداردهای جهانی در زمینه آموزش عالی، اساتید و اعضای هیئت علمی موسسه از استادان برجسته و بنام در زمینه مدیریت و کسب و کار انتخاب شده اند تا با تسلط و گستره دانش خود، دانشپذیران را در مسیر علم اندوزی هدایت کنند.